Karrier Job

3D méréstechnikus munkatársat keresünk

Partnerünk cége konyhai és fürdőszobai csaptelepek kerámiabetéteinek gyártásában és értékesítésében nemzetközi szinten meghatározó, piacvezető nagyvállalat.

Sóskúti gyárunk minőségirányítási területére keresünk munkatársat a fenti munkakörbe:

3D méréstechnikus

Főbb feladatok, munkák:

– ATOS Core 5M Professional Line mérőrendszer üzemeltetése
– gyártott alkatrészek, termékek, és szerszám – elemek mérése, kiértékelése
– minőségellenőrzési, minőségirányítási és fejlesztési tevékenységekhez tartozó folyamatok támogatása mérésekkel és azok kiértékelésével, elemzések és döntés előkészítő jelentések készítése a mért alkatrészek minőségéről
– a mérési, vizsgálati, elemző tevékenységek eredményeinek dokumentálása, számszerűsített visszacsatolása, adminisztrációja
– biztosítani az elvégzett mérésekhez kapcsolódó dokumentációk megfelelőségét, elérhetőségét, áttekinthetőségét, nyilvántartását és archiválását
– a műanyagüzemi minőségellenőrök által használt mérések– technikák fejlesztése
– esetenként tematikára vonatkozó, döntés előkészítő jellegű mérések és elemzések készítése
– 5S fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

– legalább középfokú végzettség
– műszaki rajz olvasási és méréstechnikai ismeretek
– méréstechnikában szerzett tapasztalat
– műszaki rajz – technikával kapcsolatos számítógépes ismeretek
– angol nyelvismeret rajzolvasási, programhasználati és eszköz – üzemeltetési szinten
– gyakorlott számítógépkezelői tudás

Előny:

Amit kínálunk:

– egy saját piacán piacvezető termelő nagyvállalat biztos háttere
– egyműszakos normál munkarend
– versenyképes juttatás

Állás, munkaterület:

Méréstechnikus

Munkavégzés helye:

Sóskút, Pest megye déli vonzáskörzete

Kategória:

Technikus