Karrier Job

Anyagbeszerző-raktáros munkatársat keresünk

Partnerünk, Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposzt előállító cége, anyagbeszerző-raktáros munkatársat keres áporkai üzemegységébe.

Főbb feladatok, munkák:

– karbantartási és egyéb anyagok, beszerzése, beszerzésében való közreműködés (beszállítók felkutatása, ajánlatkérés, megrendelések ügyintézése)
– a beszerzett anyagok kezelése, átvétele, azonosítása, ellenőrzése, nyilvántartásba vétele
– kapcsolattartás a beszállítókkal
– a raktározási feladatok során szükséges anyagmozgatás
– javításra váró eszközök, berendezések, esetenként a beszerzett anyagok szállítása
– raktári készletek kiadása, dokumentálás
– készletek ellenőrzése, készletgazdálkodás, szükséges beszerzések kezdeményezése
– leltározási feladatok végrehajtása
– raktári rend és tisztaság kialakítása, fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

– középfokú végzettség (műszaki ismeret előny)
– megbízható, gyors, precíz, igényes munkavégzés
– kiváló problémamegoldó képesség, önállóság
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– B kategóriás jogosítvány

Előny:

Amit kínálunk:

– versenyképes fizetési és juttatási rendszer
– továbbképzési, fejlődési lehetőség
– hosszú távú, biztos munkalehetőség
– stabil háttér
– teljes munkaidő

Állás, munkaterület:

Anyagbeszerző-raktáros

Munkavégzés helye:

Áporka

Kategória:

Raktáros