Karrier Job

Asztalos munkatársat keresünk Budaörsi telephelyre

Ha már találkoztál a(z) Asztalos munkatársat keresünk Budaörsi telephelyre pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Budaörsi telephelyre keresünk asztalos munkakörre munkatársat. Gyakorlat nem szükséges, pályakezdő jelentkezését is várjuk.

Főbb feladatok, munkák:

– szabásterv alapján lapszabászat,
– műszaki tervek alapján ipari szekrények, polcok összeszerelése,
– haszongépjárműbe burkolatok rögzítése, szerelése
– termelésben aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

– B típusú jogosítvány,
– asztalos szakképesítés, vagy OKJ képzés,
– Büntetlen előélet,
– Rutinos kéziszerszám használat,
– Lapszabászgép használat,
– Műszaki érzék, önállóság.

Előny:

Amit kínálunk:

– Bejelentett munkaviszony
– Munkába járáshoz költséghozzájárulás
– Fiatalos csapatmunka
– Fix munkaidő

Állás, munka terület:

Asztalos

Munkavégzés helye:

Budaörs

Kategória:

Szakmunka