Karrier Job

Autószerelő – Németország, Mannheim

karrierjob_logo_v2

Autószerelő - Németország, Mannheim

Ha már találkoztál a(z) Autószerelő – Németország, Mannheim pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Munkavégzés helye: Németország, Mannheim Munkakezdés: minél előbb Német partnerünk keres műhely munkára, németül beszélő autószerelőt

Főbb feladatok, munkák:

– Gépjármű szerelés
– Karbantartási munkálatok
– Műhelyben végzendő munka
– Fékek, váltók szerelése
– Meghibásodások javítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Kommunikcáiós szintű német nyelvtudás
– Szakmai tapasztalat autószerelőként
– Szakirányú végzettség
– Autó munkába járáshoz
– Önálló munkavégzés

Előny:

Amit kínálunk:

– Német munkaszerződés (azaz német biztosítás, bejelentés)
– Hosszú távú munkalehetőség
– Fizetés: br. 12,82 euró / óra + nettó 50 euró kiegészítő pénz (Auslöse) / munkanap
– Német partner által biztosított szállás (ennek díja a munkavállaló béréből kerül levonásra)
– Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
– Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Munkavégzés helye:

Németország, Mannheim

Kategória:

Szakmunka