Bérszámfejtő

Ha már találkoztál a(z) Bérszámfejtő pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk részére:

Bérszámfejtő munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

– Munkavállalók be- és kijelentése az adóhatóságok felé
– A munkavállalók bérével összefüggő munkaügyi, bérszámfejtési feladatok ellátása
– Adó- és járulék bevallások készítése
– Adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítése a hatóságok felé
– Kereseti igazolások kiállítása
– Könyvelés és pénzügyi adatok rendszeres egyeztetése a könyvelővel
– Munkajogi szabályok betartása
– Társadalombiztosítási törvények ismerete, szakszerű használata
– Havi, negyedéves és éves bevallások készítése, kapcsolattartás a hatóságokkal
– Béren kívüli juttatással összefüggő feladatok intézése

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Bérügyi szakelőadói képesítés
– Legalább 3 év szakmai tapasztalat
– Magabiztos MS Office ismeretek (Excel ismeret)
– Kulcs-Soft bérszámfejtő modul ismerete
– Átfogó munkajogi, társadalombiztosítási, adójogi, illetve a kapcsolódó jogszabályok ismerete
– Önálló munkavégzés, terhelhetőség, rugalmasság
– Jó kommunikációs képesség

– nagy létszámú vállalkozás (min:50 fő) bérszámfejtésében szerzett tapasztalat
– azonnali kezdés

Amit kínálunk:

– Hosszú távú munkalehetőség, egy megbízható, stabil háttérrel rendelkező cégnél.
– Kiemelkedő bérezés,
– Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Kategória:

Munkaügy