Csatorna-, mélyépítő – Raum Wien, Ausztria

karrierjob_logo_v2

Csatorna-, mélyépítő - Raum Wien, Ausztria

Ha már találkoztál a(z) Csatorna-, mélyépítő – Raum Wien, Ausztria pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk részére:

Munkavégzés helye: Raum Wien, Ausztria

Munkakezdés: azonnal

Főbb feladatok, munkák:

  • Csatornaépítés
  • Mélyépítés
  • Hibák javítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettség
  • Saját autó munkába járáshoz

Előny:

Amit kínálunk:

  • Osztrák munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 15,05 euró / óra + nettó 26,40 euró kiegészítőpénz (Auslöse) / munkanap + szállástámogatás nettó 15 euró/munkanap (melyet munkanap követ)
  • Osztrák partner által szervezett szállás
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Munkavégzés helye:

Ausztria, Raum Wien

Kategória:

Szakmunka