Karrier Job

Csomagoló munkatársat keresünk

Partnerünk Magyarország és a régió vezető gombatermesztő és komposzt előállító cége. A magyar és a kelet-közép-európai régió egyik legkorszerűbb, holland típusú, polcos rendszerű, felszíni gombafarmja csomagoló munkatársat keres ócsai üzemegységébe.

Főbb feladatok, munkák:

– Napi megrendelés szerinti gomba csomagolása
– A kiszerelés súlyának megfelelő ellenőrzése, kiegyenlítése
– Fóliázógéppel történő csomagolás
– A lecsomagolt gomba rekeszbe, kartonba-, majd raklapra helyezése
– Esetenként szeletelőgép kezelése, gomba betöltése

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Min. 8 általános iskolai végzettség
– Jó fizikum
– Minőségi munkavégzés
– Terhelhetőség

Előny:

Amit kínálunk:

– Alapbér: bruttó 223 000 Ft/hó + Bónusz
– Kedvezményes beszerzési lehetőség
– Hosszú távú, biztos munkalehetőség, stabil háttér

Állás, munkaterület:

Csomagoló

Munkavégzés helye:

Ócsa

Kategória:

Szakmunka