Éjszakás recepciós kollégát keresünk

Ha már találkoztál a(z) Éjszakás recepciós kollégát keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk a soroksári háromcsillagos szállodájába keres éjszakás recepciós Kollégát azonnali kezdéssel. Egyetemisták jelentkezését is szívesen várjuk.

Főbb feladatok, munkák:

– A vendégek érkeztetése, utaztatása, információszolgáltatás.
– Számlázás, kassza- és hitelkártya kezelés.
– Foglalások rögzítése, nyomonkövetése.
– Telefonhívások, online foglalási rendszerek kezelése.
– Drink bár üzemeltetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Angol és/vagy német nyelvtudás
– Vendégközpontú szemlélet, udvariasság
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– Gyors problémamegoldó készség, rugalmasság
– Önálló, precíz, megbízható munkavégzés

Előny:

– Román vagy orosz nyelvtudás
– HostWare rendszer ismerete

Amit kínálunk:

– Megbízható munkáltatói háttér
– Két étkezési lehetőség
– Utazási hozzájárulás
– Családias légkör

Munkavégzés helye:

Budapest

Kategória:

Ügyfélszolgálat