Karrier Job

Előkészítő mérnök munkakörbe munkatársat keresünk

karrierjob_logo_v2

Előkészítő mérnök munkakörbe munkatársat keresünk.

Ha már találkoztál a(z) Előkészítő mérnök munkakörbe munkatársat keresünk. pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

LEGYEN SIKERES MEGBÍZÓNKKAL, CSATLAKOZZON CSAPATUKHOZ! Magyarország piacvezető ingatlan üzemeltető vállalataként több millió négyzetméter épületet, külterületet üzemeltetnek. Mindezt hatékony együttműködéssel és kiemelkedő szakmaisággal valósítják meg, amelyhez további szakemberekre van szükségük! Csapatuk erősítéséhez Budapest városi munkavégzéssel Előkészítő mérnök munkakörbe munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

• Építési projektek kapcsán kivitelezés előkészítés, magasépítési projektekkel kapcsolatos beszerzési feladatok bonyolítása:
• Előversenyeztetés, az ajánlatok bekérése és kiértékelése, benchmarking
• Beszállítók kiértékelése, előminősítése
• Alternatív szállítók keresése, piaci ismeret megszerzése
• Mennyiségszámítás és -ellenőrzés, ártükrök készítése és döntés előkészítésben való részvétel
• A beszerzési ütemtervek naprakészen tartása
• Kimenő ajánlatok teljeskörű előkészítése és összeállítása
• Szerződések és módosításaik szakmai előkészítése
• Ártárgyalásokon való aktív közreműködés
• Projektvezetők munkájának támogatása
• Alvállalkozói, beszállítói teljesítések, számlázási ütemek felügyelete
• Költségek nyomon követése, fedezetszámítási elemzések készítése
• Gyártók, beszállítók munkájának értékelése, a minőségtanúsító bizonylatok beszerzése és közreműködés az átadási dokumentációk összeállításában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Építész- vagy építőmérnöki végzettség
• Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat.
• Napra kész szakmai ismeretek, megbízható szakmai tapasztalat.
• B kategóriás jogosítvány
• Felhasználói szintű MS Office ismeret.
• Kiváló kommunikációs készség, precizitás, konfliktuskezelés, stressz-tűrés.

Előny:

• Nagyobb generálkivitelező cégnél szerzett tapasztalat,
• Több szakágat is átfogó szakmai ismeretek,
• AutoCAD program ismerete,
• Költségvetés készítő programok ismerete.

Amit kínálunk:

Vállalat
• Stabil nagyvállalati háttér
• Jó munkahelyi légkör, modern környezet
Karrier
• Képzési és fejlődési lehetőségek
Bérezés és juttatások
• Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
• Piacképes jövedelem
• Széles körű béren kívüli juttatási csomag
• Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Állás, munkaterület:

Előkészítő mérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Kategória:

Mérnök