Festő – Linz, Ausztria

karrierjob_logo_v2

Festő - Linz, Ausztria

Ha már találkoztál a(z) Festő – Linz, Ausztria pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk részére:

Munkakezdés: azonnal

Munkavégzés helye: Linz

Főbb feladatok, munkák:

  • Kültéri, beltéri festési munkálatok
  • Falak glettelése, csiszolása
  • Hibák javítása
  • Szükség esetén tapétázás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Szakmai végzettség festőként
  • Saját autó munkába járáshoz
  • Önálló munkavégzés

Előny:

Amit kínálunk:

  • Osztrák munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fizetés: br. 13,41 euró / óra + nettó 26,40 euró kiegészítőpénz (Auslöse) / munkanap + fizetett szállás munkanapokra
  • Osztrák partner által szervezett szállás
  • Munkadíj, közvetítői díj nélküli szolgáltatásnyújtás
  • Német nyelvű pályázati profil elkészítése (amennyiben a munkafeltételeknek megfelel a jelentkező)

Munkavégzés helye:

Ausztria, Linz

Kategória:

Szakmunka