Karrier Job

Gépjármű kárszakértői munkatársat keresünk

Ha már találkoztál a(z) Gépjármű kárszakértői munkatársat keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Kárszakértői iroda keres munkatársakat gépjármű kárszakértői munkakörbe – Békés; Csongrád-Csanád ; Bács-Kiskun megye térségére vállalkozói szerződés alapján

Főbb feladatok, munkák:

• Károk felmérése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szerződési feltétel:
• Műszaki végzettség
• Saját gépkocsi
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Szükséges technikai eszközök (számítógép, digitális fényképezőgép, mobiltelefon)

Előny:

• Több éves gyakorlat
• Biztosítási ismeretek

Amit kínálunk:

• Dinamikus csapat, folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka terület:

Gépjármű kárszakértő

Munkavégzés helye:

Békés megye; Csongrád-Csanád megye; Bács-Kiskun megye

Kategória:

Szakmunka