Karrier Job

Ingatlanértékesítő munkatársat keresünk

Partnerünk ingatlanirodája új ingatlanértékesítő munkatársat keres.
Cégük közel 20 éve foglalkozik budapesti belvárosi ingatlanok értékesítésével.
Céljuk ügyfeleik magas szintű kiszolgálása piacvezető módszereinkkel.
Csatlakozz partnerünk cégéhez, a belvárosi ingatlanok specialistájához!

Főbb feladatok, munkák:

– Az értékesítő munkatárs feladata lesz új és használt ingatlanok értékesítése, bemutatása, tárgyalások szervezése és lebonyolítása, szerződéskötés, kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Eredmény- és sikerorientáltság
– Kiváló kommunikációs készség
– Nyitottság
– Kész az elhivatott, önálló munkára és folyamatos fejlődésre
– Jól érzi magát egy dinamikus, teljesítményorientált csapatban
– MS Office felhasználói szintű ismerete

Előny:

– Értékesítési tapasztalat
– Ingatlanértékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

– Kiemelkedő havi bevétel
– Teljesen ingyenes tanfolyam
– Folyamatos átképzés: tanácsadó gyakornoki program keretén belül, ingatlanszakmai és kommunikációs tréningek, csapatépítő programok
– Változatos feladatok, rugalmas munkarend
– Kiemelkedő kereset
– Vezető beosztás elérésének lehetősége
– Egyéni fejlődési lehetőségek
– Új kapcsolatok szerzése
– Kiegyensúlyozott életvitel

Állás, munkaterület:

Ingatlanértékesítő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kategória:

Ingatlan