Karrier Job

Jogvédelmi Értékesítő pozícióra munkatársat keresünk

Partnerünk Jogvédelmi Értékesítő pozícióban vár jelentkezőket szolgáltatásuk személyes és online értékesítésére

Főbb feladatok, munkák:

– Ügyfeleink tájékoztatása jogi megoldásokról
– Jogvédelmi szerződések értékesítése – üzletkötés
– Ügyfélkapcsolatok folyamatos ápolása
– Tárgyalások lebonyolítása személyesen és online

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Felsőfokú végzettséged vagy MNB hatósági vizsgád van
– Szeretsz beszélni és figyelni az emberekre
– Jól tudsz új kapcsolatokat építeni
– Szeretsz segíteni az embereknek
– Önállóan megállod a helyedet egy feladatban
– Szívesen tanulsz új dolgokat
– Kiemelkedő a kommunikációs készséged
– Fontos számodra a jó csapat

Előny:

Amit kínálunk:

– Személyesen és online is dolgozhatsz
– A legmodernebb e-learning eszközökön tanulhatsz
– Támogatjuk közösségi kapcsolatépítést
– Jól működő tárgyalási módszertant adunk
– Specialistaként működhetsz egy konkurencia-mentes piacon
– Jó teljesítmény = magas jövedelem
– Te osztod be az idődet
– Kiváló értékesítőktől tanulhatsz tárgyalástechnikát

Állás, munkaterület:

Jogvédelmi Értékesítő

Munkavégzés helye:

Budapest, és megyeszékhelyeink országszerte

Kategória:

Értékesítés