Karrier Job

Junior/senior könyvelő munkatársat keresünk

Megbízónk részére:

Partnerünk junior/senior könyvelő munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

· Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
· Adatszolgáltatás készítése bankok felé
· Analitikák és adóbevallások készítése
· Éves zárások és a beszámolók összeállításában aktív részvétel
· Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

· Mérlegképes könyvelői végzettség
· Megbízhatóság, önállóság, nyitott gondolkodás
· Pontos, precíz és hatékony munkavégzés

Előny:

· 2-3 év tapasztalat

Amit kínálunk:

· Versenyképes fizetés
· Azonnali munkába állás
· Teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződés
· Szakmai fejlődés
· Barátságos munkahelyi légkör, fiatalos, összetartó csapat

Állás, munkaterület:

Pénzügy, Könyvelés

Munkavégzés helye:

Budapest II. Kerület

Kategória:

Könyvelő