Karrier Job

Kazán- és hűtőgépkezelő

Ha már találkoztál a(z) Kazán- és hűtőgépkezelő pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk részére:

Megemelt bérek, bővülő juttatások!
Szeretnél az ország egyik legnagyobb sajtgyártójánál dolgozni? Szívesen lennél részese a kedvelt Hajdú sajtok sikereinek? Kiszámítható, hosszú távú munkát keresel motiváló juttatási csomaggal? Ha válaszod „igen”, akkor jelentkezz Megbízónk hajdúböszörményi gyártóüzemébe!
Legyél a munkatársuk! Növekedésük támogatásához keresnek új csapattagokat Kazán- és hűtőgépkezelő munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

• Kazán és segédberendezéseinek üzemeltetése, a kezelési utasítások alapján
• Kazán indulás és leállás zavartalan és üzembiztos végrehajtása
• Üzemzavar megelőzése, elhárítása
• Események, hibák rendszeres naplózása
• Tűz- és munkavédelmi előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnének, ha
• Kazánkezelő végzettséggel rendelkezel, hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Megbízható, pontos, precíz munkát szeretsz végezni
• Jó fizikumú vagy és elvárod a rendet és a tisztaságot magad körül
• Szereted a műszakos munkarend ritmusát

Előny:

Amit kínálunk:

• Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
• Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
• Béren kívüli juttatás nettó 180.000 Ft/év
• Egyéb juttatások: dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
• Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
• Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
• Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében 100.000 Ft-os jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
• Azonnali munkakezdési lehetőség!
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Hajdúböszörmény

Kategória:

Szakmunka