Karrier Job

Kereskedelmi asszisztenst keresünk

Ha már találkoztál a(z) Kereskedelmi asszisztenst keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Kereskedelmi asszisztenst keresünk. Megbízónk fürdőszobai termékek gyártásával és kereskedelmével foglalkozó Magyar vállalkozás. Kínálatukban olyan prémium minőségű mosdók szerepelnek, amelyek megfelelnek vásárlóik legmagasabb elvárásainak is.

Főbb feladatok, munkák:

– irodai feladatok ellátása, ügyviteli programban rendelés rögzítés, számlázás
– bemutatóteremben a vendégek / érdeklődők fogadása, információ nyújtás
– a kereskedelmi csapat munkájának segítése, kimutatások készítése, egyeztetések
– kapcsolattartás viszonteladó partnerekkel, napi/heti rendszeres kommunikáció
– heti rendszerességgel történő túrajáratok összekészítése, termékek ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

– legalább középfokú végzettség
– adminisztrációs munkatapasztalat
– 1-3 éves szakmai tapasztalat előny,
– Microsoft Excel és Word ismeretek
– talpraesett, gyors problémamegoldó képesség

Előny:

– Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

– versenyképes bérezés
– hosszú távú munkalehetőség
– lehetőség a folyamatos fejlődésre
– változatos feladatok
– vonzó munkahelyi környezet
– dohányfüstmentes környezet

Állás, munkaterület:

– Értékesítés, Kereskedelem

Munkavégzés helye:

Budapest

Kategória:

Értékesítés