Karrier Job

Könnyű fizikai munkára keresünk munkaerőt

Ha már találkoztál a(z) Könnyű fizikai munkára keresünk munkaerőt pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk fiatalos csapatába keresünk könnyű fizikai munkára dolgozni vágyó munkaerőt!

Főbb feladatok, munkák:

• Félkész termékek kiadagolása
• Könnyebb gyártási műveletek elvégzése
• Egyszerű csomagológépek kezelése
• Címkézés
• Dobozolás
• Munkakörnyezet tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Érettségi
• Kézügyesség
• Gyors és pontos munkavégzés
• Találékonyság
• Önálló munkavégzés
• Csapatmunka

Előny:

• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Teljes bejelentett főállás (bruttó 210 ezer)
• 1 műszak (8:00-16:30-ig)
• Munka csak hétköznapokon!

Állás, munka terület:

Könnyű fizikai munka

Munkavégzés helye:

Csömör

Kategória:

Szakmunka