Karrier Job

Lakatos munkatársat keresünk

35 éves múltra visszatekintő, 100 %-ban magyar tulajdonban lévő családi vállalkozás, ami meghatározó szerepet tölt be a fémmegmunkálásban Magyarország keleti régiói között, szakmunkásokat keres a következő munkakörben:

LAKATOS

Főbb feladatok, munkák:

– fémmegmunkáló gépek használata (állványos fúró, hegesztőgép, fűrészgép)
– fémipari kisgépek kezelése (darabolás)
– műszaki rajz alapján különböző acélszerkezetek összeállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

– fémipari végzettség: lakatos, géplakatos, szerkezetlakatos
– fémipari munkában való jártasság
– fizikai terhelhetőség, és precíz munkavégzés

Előny:

Amit kínálunk:

– Piacképes bérezés, tapasztalattól függően egyéni elbírálás (Az önéletrajzokat bérigény megjelölésével várjuk.)
– Fiatalos, dinamikus környezetben, biztos hosszútávú munkahely
– Cafateria juttatás
– Bejárási támogatás

Állás, munkaterület:

Lakatos

Munkavégzés helye:

Nyírtelek

Kategória:

Szakmunka