Learning and development specialista pozícióra munkatársat keresünk

Veszprém megyei partnerünknek keresünk Learning and development specialista pozícióra jelöltet, tárgyalóképes angol nyelvtudással, felsőfokú HR végzettséggel, min. 3 év releváns tapasztalattal az alábbi feladatok elvégzésére:

Learning and development specialista

Főbb feladatok, munkák:

• Szervezeti tréning igények felmérése
• Fejlesztési folyamatok, képzések tervezése, szervezése, lebonyolítása, dokumentálása
• Éves képzési terv kialakítása
• Szakmai tréningek megtervezése: kapcsolattartás a külső képzők szervezőivel, oktatókkal.
• A képzések, tréningek megvalósulásának koordinálása
• Tréning statisztikák elkészítése
• Aktív támogató részvétel a talent management programba
• Támogató rendszerek működtetése
• Folyamat fejlesztés, karbantartás, adminisztráció
• Tanulószervezetek kialakítása
• Teljesítményértékelés fejlesztése, lebonyolításának támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Egyetemi és/vagy főiskolai végzettség (lehetőleg HR diploma)
• Minimum 3 éves releváns tapasztalat
• Audit szabványrendszerek ismerete
• Magabiztos számítástechnikai szintű ismeretek: excel, word, power point, outlook.
• Üzleti tárgyalási szintű angol vagy német nyelvismeret
• Magas szintű kommunikációs készség
• Empátia és stressztűrő képesség
• Önálló és team munkára való alkalmasság
• Strukturált gondolkodás, látásmód

Előny:

• Hálózatkutatásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés
• Juttatások
• Izgalmas feladatok
• Kötetlen munkaidő
• Fizetett ebédszünet
• Remek kollégák
• Sokszínűség
• Szép környezet
• Teljesen barátságos munkaórák
• Fejlődési lehetőség
• Különleges
• Életek mentéséhez gyártott termékek

Állás, munkaterület:

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Kategória:

HR