Karrier Job

Logisztikai Adminisztátor munkatársat keresünk

Ha már találkoztál a(z) Logisztikai Adminisztátor munkatársat keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk immáron közel egy évtizede áll Partnerei rendelkezésére egyedi és innovatív logisztikai megoldásaival. Cégük jelen van a közúti fuvarozás, tengeri szállítmányozás, és raktárlogisztika területén is, dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő csapatába keressük leendő kollégáját az alábbi pozícióra Dunakeszi irodájába: Logisztikai Adminisztátor (Délutáni Műszak)

Főbb feladatok, munkák:

• Fuvarfeladatok, megbízások vállalatirányítási rendszerbe történő rögzítése, ellenőrzése, javítása
• Szállítólevelek logisztikai ügyintézés
• Társosztályokkal való együttműködés
• Beszámolók, riportok készítése, egyéb adminisztratív feladatok ellátása
• Délutáni Műszakban történő munkavégzés
• Fuvarlevelek feldolgozása
• Gépkocsivezetők elszámoltatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Minimum középfokú végzettség
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• Hasonló területen (logisztikai, kereskedelmi ügyintéző) szerzett tapasztalat
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
• Precíz, pontos, önálló munkavégzés, nyitott, megbízható személyiség

Előny:

• Felsőfokú vagy szakirányú végzettség
• SAP rendszer felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem
• Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
• Modern, igényes munkakörnyezet és munkaeszközök
• Ha megszomjazol mindig vár a hűtőben egy hideg üdítő
• Csapatépítő programjaink felejthetetlen élményt nyújtanak
• Változatos feladatok, szakmai kihívások
• Karrier lehetőség
• Barátságos, fiatalos, összetartó csapat biztosítja az inspiráló környezetet

Állás, munkaterület:

Logisztikai Adminisztátor

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Kategória:

Adminisztrátor