Mérlegképes könyvelőt keresünk

Ha már találkoztál a(z) Mérlegképes könyvelőt keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónknál a könyvelőkkel szemben elsődleges követelmény a gyors reakcióidő és döntésképesség. Legyen képes ésszerűen mérlegelni és priorizálni az egyszerre beérkező igények között, valamint hatékonyan megszervezni a napi teendőket.

Főbb feladatok, munkák:

Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink megvalósításához?

• Különböző profilú cégek teljes körű könyvelése és bérszámfejtése
• Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a hatóságokkal
• Éves és évközi adóbevallások, valamint beszámolók elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Mi tesz Téged különlegessé?

• Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzés,
• Rugalmasság, terhelhetőség
• Legalább 2-3 éves könyvelőirodában szerzett tapasztalat
• MS Office felhasználó szintű ismerete (Excel, Word)

Előny:

Előnyt jelent

• NOVITAX ismeret
• Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

Jövőbeli munkahelyed az alábbiakat kínálja

• Kulturált munkakörülmények
• Dinamikus, innovatív csapat
• Változatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
• Határozatlan idejű szerződés, heti 40 órában

Állás, munka terület:

Mérlegképes könyvelő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIV. kerület

Kategória:

Pénzügy