Karrier Job

Minőségbiztosítási munkatársat keresünk

Ha már találkoztál a(z) Minőségbiztosítási munkatársat keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Lépjen ki komfortzónájából, nyújtson kimagasló teljesítményt, és definiálja újra a “lehetséges” fogalmát! Megbízónk munkatársai pontosan ezt teszik nap mint nap – így innovációikon keresztül megszabják a fejlődés ütemét, és kiemelkedő eredmények biztosítását teszik lehetővé. Elvégre minden sikeres vállalat mögött számos rendkívüli ember áll.

Főbb feladatok, munkák:

• A szemüveglencse gyártás területén a bejövő, -kimenő áruk ellenőrzése, mintavételezés, vizsgálatok koordinálása, dokumentálása
• A minőségügyi mutatók elemzése, jelentések küldése a külföldi központba és a beszállítóknak
• Reklamációkra hozott intézkedések betartásának felügyelete
• Termékspecifikációk szervezeten belüli kommunikálása, oktatása
• Vizsgálati specifikációk oktatása
• A vizsgálati határminták kijelölése
• A gyártásközi ellenőrzés felügyelete
• Közreműködik az eljárási utasítások, munkautasítások készítésekor
• Jelentések elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Felsőfokú végzettség (minőségbiztosítási képesítés, auditori végzettség (ISO 9001)
• Hibafeltárásban, gyártói környezetben megszerzett tapasztalat
• Microsoft Office programok (Word, Excel, Outlook) felhasználói ismerete
• Középszintű ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
• Pontos, igényes munkavégzés
• Precizitás, megbízhatóság
• Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
• Nagyfokú terhelhetőség
• Együttműködő személyiség, csapatszellem

Előny:

Amit kínálunk:

Megbízónk munkatársai tágas, modern környezetben dolgoznak, ahol számos fejlődési lehetőség áll nyitva előttük, és ahol a szaktudás és a csapatszellem a vállalati kultúra meghatározó elemei. Ennek hátterében a különleges tulajdonosi struktúra és a Megbízónk hosszú távú célja áll: elérni, hogy a tudomány és a társadalom együtt érkezzen meg a jövőbe.

Állás, munka terület:

Minőségbiztosítási munkatárs

Munkavégzés helye:

Mátészalka

Kategória:

Minőségbiztosítás