Karrier Job

Minőségbiztosító gyógyszerészt keresünk

Ha már találkoztál a(z) Minőségbiztosító gyógyszerészt keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk magyar tulajdonban lévő, 2003 óta gyógyszer-nagykereskedelmi engedéllyel rendelkező vállalkozás új munkatársat: Minőségbiztosító gyógyszerészt.

Főbb feladatok, munkák:

– GMP és GDP előírások, belső szabályzatok aktualizálása
– a GMP követelmények betartásának ellenőrzése
– beérkező gyógyszerek eladható készletbe helyezése
– változások és eltérések nyomon követése (validálás és kvalifikálás)
– partnerek minősítése
– külső és belső auditok végzése
– pszichotróp gyógyszerek kezelése, ellenőrzése
– reklamáció kezelése
– oktatási anyagok elkészítése, oktatás megtartása
– kapcsolattartás, szoros együttműködés a hatóságokkal, partnerekkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

– gyógyszerész diploma
– minimum 1 év minőségbiztosításban szerzett tapasztalat
– számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook stb.)
– megbízhatóság, pontos, önálló munkavégzés

Előny:

– minőségbiztosító szakgyógyszerész végzettség

Amit kínálunk:

– stabil háttérrel rendelkező cég
– hosszú távú munkalehetőség
– korrekt és pontos fizetés
– évente 2 alkalommal prémium
– belépési bónusz (azaz pénzt adunk, mert benéztél hozzánk)
– fix fizetés + még teljesítménybérezés is (a határt te szabod meg)

Állás, munkaterület:

– Egészségügy, Gyógyszeripar

Munkavégzés helye:

Budapest

Kategória:

Egészségügy