Karrier Job

Operátor munkatársat keresünk

Ha már találkoztál a(z) Operátor munkatársat keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

A több gyáregységgel rendelkező, élelmiszeriparban működő Megbízónk, Nyírlugosi Csomagolóüzemi csapata,

Operátor pozícióba várja új munkatársát.

Legyél része a jövő OPERÁTORAINAK!
Dolgozz Nyírlugos- Cserhágó CSOMAGOLÓGÉPSORUNK KEZELŐJEKÉNT!
Robotokkal dolgozni Nyírlugoson? Naná. Siess, mert még keressük új operátorunkat!!!
Ha el tudod magadat képzelni, hogy egy szuperokos csomagolórobottal dolgozz, és megfelelsz a lenti elvárásoknak, akkor várunk szupermodern gyárunkba Nyírlugoson.
JÓ FIZETÉS, RENGETEG EXTRA, SCI-FI GYÁRTÓSOR, KÖZÖSSÉG HOSSZÚ TÁVRA!

Főbb feladatok, munkák:

● felügyeled a csomagolósort, hogy helyesen működjön,
● irányítod az ott dolgozó embereket
● ellenőrzöd a gépi beállításokat
● biztosítod a folyamatos üzemelést
● dokumentálod a feladatokat
● hiba esetén egyeztetsz a szerelőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

● erős műszaki érzék
● vállald a 3 műszakos munkarendet
● egy érettségit vagy szakmunkás végzettséget
● jó problémamegoldó képesség
● a modern technika szeretete

Előny:

● hasonló területen szerzett tapasztalatnak nagyon örülünk

Amit kínálunk:

● korrekt és pontos fizetés (csúszás nélkül)
● évente 2 alkalommal prémium
● belépési bónusz (azaz pénzt adunk, mert benéztél hozzánk)
● műszakpótlék
● előleg fizetés szabályaink betartása mellett
● fix fizetés + még teljesítménybérezés is (a határt te szabod meg)
● családi és szociális támogatás (tényleg családi munkahely vagyunk)
● Nehéz helyzetekben, krízisekben támogatás
● jöhetsz akár autóval is támogatni fogjuk
és még
● vállalati programok, rendezvények (egy évben több alkalommal is)
● munkaruha, munkaeszközök

Állás, munkaterület:

Operátor

Munkavégzés helye:

Nyírlugos-Cserhágó

Kategória:

Operátor