Pályázatírót keresünk

Ha már találkoztál a(z) Pályázatírót keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

A Megbízónk a hazai pályázatíró piac kiemelkedő szakmai szolgáltató cége már több, mint 10 éves. A Megbízónk több, mint 1000 nyertes pályázattal 13 milliárd Ft támogatást nyert el ügyfelei részére. A Megbízónk munkatársat keres kis létszámú fiatal csapatába, komoly szakmai fejlődési lehetőséget kínálva. Előnyt jelent, ha valaki rendelkezik gazdasági, számviteli ismeretekkel, továbbá precíz a nyilvántartások vezetésében, adminisztrációban és ismeri az EPTK felületet.

Főbb feladatok, munkák:

– EUs pályázatok írása
– Segítségnyújtás támogatási szerződések megkötésében
– A pályázatok utókövetése, monitoringja

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Középfokú vagy OKJ-s vagy felsőfokú gazdasági vagy számviteli ismeretek

Előny:

– Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

– Teljes munkaidős foglalkoztatás

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Kategória:

Adminisztráció