Karrier Job

PHP/HTML programozót, webfejlesztőt keresünk

karrierjob_logo_v2

PHP/HTML programozót, webfejlesztőt

Ha már találkoztál a(z) PHP/HTML programozót, webfejlesztőt pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk több mint 10 éves múltú, stabil hátterű hazai cég heti egy nap bejárással és 4 nap otthoni munkára, de főállásban keres egyedi forráskódú honlap rendszeréhez valamint PHP alapú SEO elemző szoftveréhez PHP  fejlesztőt.

Főbb feladatok, munkák:

– kis mértékben front-end, sitebuild feladatok ellátása de legfőképpen back-end feladatok
– A cég weboldalainak és web alapú technológiákra épülő alkalmazásainak támogatása, továbbfejlesztése (pl. SEO – elemzős szoftver, saját vállalatirányítási rendszer, szállodai foglalási rendszer, stb,)
– Honlapon hibák javítása, felmerülő problémák elhárítása, W3C megfelelés, sebességgyorsítás
– Új menüpontok fejlesztése a jelenlegei keretrendszerhez,
– Új SEO ötletek beépítése a rendszerbe a kutatások alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Minimum 1-3 év munkatapasztalat webfejlesztés területén
– Programozási alap ismeretek: PHP(OOP), HTML/XHTML, CSS, MySQL, JS, JQuery, JSON, AJAX
– Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
– Precíz munkavégzés

Előny:

– Responsive és mobil portálfejlesztési tapasztalat
– Alapvető SEO ismeretek és Analytics ismeretek
– Photoshop grafikai program ismeretek
– UNIX szerver ismeretek

Amit kínálunk:

– Kellemes, modern munkahelyi környezet, nyugodt légkör
– Érdekes és változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
– Erős referenciák, folyamatos szakmai fejlődés
– Fiatal, dinamikus csapatban való részvétel
– Stabil munkahely, versenyképes jövedelem

Állás, munkaterület:

– IT programozás, Fejlesztés
– Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

Kategória:

IT programozás, IT üzemeltetés