Karrier Job

Projektmenedzsert keresünk

karrierjob_logo_v2

Projektmenedzser

Ha már találkoztál a(z) Projektmenedzser pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk részére Projektmenedzsert keresünk. Megbízónk az egyik legdinamikusabban fejlődő biztosítási alkusz cég jelenleg Magyarországon. A velünk kapcsolatban álló alkusz cégek jövőre vonatkozó elképzeléseit ismerve, céljainkat közös sikereken alapuló együttműködésen keresztül érhetjük el.

Főbb feladatok, munkák:

– üzleti igények és ügyviteli folyamatok felmérése az érintett területek támogatásával
– üzleti szoftver fejlesztési projektek tervezése, az informatikai fejlesztések koordinálása
– közép- és hosszú távú projektek teljeskörű szakmai és adminisztratív vezetése
– szakmai együttműködés a feladatkörben érintett külső szolgáltatókkal és a megrendelői terület szakembereivel
– a projektteam munkájának irányítása, összehangolása
– informatikai beruházásokkal kapcsolatos előterjesztések készítése, vezetői döntések előkészítése, támogatása
– elnyert pályázatok menedzsmentje, szervezése, dokumentálása, utógondozása
– pályázatban vállalt határidők, feladatok terv szerinti lebonyolításának biztosítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

– felsőfokú informatikai végzettség
– 1-2 év releváns IT projektmenedzsment tapasztalat
– párhuzamosan futó feladatok nyomon követése és priorizálási képesség
– konstruktivitás, eredményesség, logikai képességek
– önálló, határozott személyiség
– proaktivitás, konfliktuskezelés, megbízhatóság
– csapatmunkára való alkalmasság, együttműködési készség
– kiváló problémamegoldó képesség

Előny:

– aktuális IT trendek ismerete
– ügyviteli folyamatszervezési területen szerzett tapasztalat
– projektvezetési módszertanok ismerete
– tapasztalat pénzügyi-biztosítási szektorban
– hazai és EU-s pályázat-támogatási rendszerekben jártasság

Amit kínálunk:

– versenyképes jövedelem, önállóság, felelősség
– modern munkakörnyezet
– nyitott, közvetlen, barátságos és innovatív munkahelyi légkör
– véleményekre, javaslatokra nyitott vezetőség
– folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, szakmai kihívást jelentő feladatok
– stabil céges háttér

Állás, munkaterület:

– IT programozás, Fejlesztés
– Projektmenedzsment

Munkavégzés helye:

Budapest

Kategória:

IT programozás, IT üzemeltetés