Rakodó/telephelyi anyagmozgató

Ha már találkoztál a(z) Rakodó/telephelyi anyagmozgató pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

A Megbízónk fő profilja a bioenergia szektor másodgenerációs, szerves alapanyagokkal történő ellátása az általa begyűjtött hulladékok, illetve állati melléktermékek komplex, inverz logisztikai folyamatának megvalósításával. A használt sütőolaj begyűjtése, feldolgozása,  a tisztított növényi olajok importja biztosítja a magyarországi és a környező országokbeli biodízel üzemek alapanyag ellátását. Célkitűzésük, hogy környezetünk védelme érdekében hosszútávon megbízható és minőségi szolgáltatást nyújtsanak partnereik részére.

Főbb feladatok, munkák:

– Gépjárműrakodóként gépjárművezető napi munkájának támogatása (60 l-es hordók cseréje)
– Telephelyen készletek pakolása, raktározása, gépjárművek le ill. felrakodása

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Önállóság és felelősségteljes munkavégzés
– Erős fizikum

Előny:

– Érvényes vezetőüléses targonca jogosítvány
– C kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

– Versenyképes bejelentett jövedelem: NETTÓ 195 000 Ft, PLUSZ 13. havi fizetés, ezen felül fizetett túlóra, pótlék lehetőség
– 5 napos munkarend,
– Hosszú távú, stabil munkalehetőség;
– Összetartó, segítőkész munkahelyi légkör
– Közel 30 éve működő stabi vállalat
– Képzési/fejlődési lehetőség
– Egészségközpontú szemlélet, környezettudatos munkahely;
– Éves csapaépítő, céges kirándulások

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

Kategória:

Szakmunka