Karrier Job

Raktáros pozícióba keresünk munkatársat

Ha már találkoztál a(z) Raktáros pozícióba keresünk munkatársat pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

A több gyáregységgel rendelkező, élelmiszeriparban működő Megbízónk, Karcagi logisztikai csapata Raktáros pozícióba várja új munkatársát.

Főbb feladatok, munkák:

– Kisebb létszámú csoport irányítása,
– Csomagolóanyag átvétele, biztosítása termelés számára,
– Göngyölegek kezelése,
– Készlet tárolás helyének, mennyiségének biztosítása,
– A belföldi és export szállítások előkészítésének koordinálása,
– Nyilvántartások naprakész vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

– Legalább középfokú végzettséget,
– Vállald a 3 műszakos munkarendet,

Előny:

– Logisztikai területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

– Fiatalos, összetartó csapat,
– Nálunk megtanulod a raktárosi szakmát, betanulásodhoz mentort biztosítunk,
– Munkakör felelősségének megfelelő bérezés, plusz juttatások, éves bérfejlesztés,
– Munkába járásod támogatjuk,
– Hűséged esetén 2 év után lakásvásárlási támogatásban részesülhetsz

Állás, munka terület:

Raktáros

Munkavégzés helye:

Karcag

Kategória:

Szakmunka