Karrier Job

Sorvezető munkatársat keresünk

Ha már találkoztál a(z) Sorvezető munkatársat keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk festő üzemébe munkatársat keresünk az alábbi pozíció betöltésére: Sorvezető

Főbb feladatok, munkák:

• A kijelölt területen (soron) a kiadott terv legyártásának megszervezése és az eredmények ellenőrzése;
• Dolgozók operátorok felügyelete, motiválása,
• A kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése (dolgozói nyilvántartás, szabadságtervezés, vállalatirányítási rendszer napi használata);
• Hatékonysági mutatók mérése, nyomonkövetése;
• A hibamegelőzésben, illetve a hibaelhárításban való aktív részvétel;
• A termelés folyamatos nyomonkövetése, ellenőrzése az elvárt termelési darabszám és minőség szempontjából;
• Gépek megfelelő működésének biztosítása, szükség esetén a karbantartás bevonása;
• A munkautasítások, valamint a munkabiztonsági, egészségvédelmi és környezetvédelmi előírások betartatása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Középiskolai végzettség
• Legalább egy éves tapasztalat hasonló területe
• Magabiztos számítástechnikai ismeret (ms office)
• Három műszakos munkarend
• Önálló, precíz, igényes munkavégzés
• Jó szervező és kommunikációs készség
• Következetes, határozott személyiség
• A munkaterület rendjének betartása/betartatása
• 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

• Gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz;
• Szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka terület:

• Gyártás, Termelés
• Termelésirányítás
• Műszakvezető

Munkavégzés helye:

Devecser

Kategória:

Szakmunka