Karrier Job

Szertáros-raktáros munkatársat keresünk

Ha már találkoztál a(z) Szertáros-raktáros munkatársat keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk kispesti sportlétesítményébe keres szertáros-raktáros munkatársat az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:

• szertári-raktári folyamatok szervezése, optimalizálása;
• sporteszközök átvétele – kiadása: a beérkező sporteszközök szabályos átvétele, tárolása, a kimenő cikkek összekészítése és az ezekhez tartozó feladatok koordinálása, dokumentálása és a vállalatirányítási rendszerben való rögzítése;
• az időszakos leltárak előkészítése és közreműködés a leltározási folyamatokban;
• kapcsolattartás a szállító cégekkel;
• kapcsolattartás az illetékes szervezeti egységekkel, a sportolók által használt sporteszközökkel kapcsolatos rendelések, kiadások dokumentálása, esetlegesen felmerülő problémák kezelése;
• a raktári készletek költségeinek figyelemmel kísérése, értékelése és optimalizálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Közép- vagy felsőfokú végzettség;
• Felhasználói szintű PC ismeretek;
• B kategóriás jogosítvány;
• középfokú angol nyelvtudás.

Előny:

• Vállalatirányítási rendszer ismerete;
• szakirányú (logisztikai/raktáros) végzettség;
• szakmai tapasztalat;
• Sportszerek ismerete.

Az ideális jelölt:
• Összeszedett, precíz, a célok elérése érdekében elkötelezett dinamikus személyiség;
• kapcsolatteremtő és probléma-megoldó képessége kiemelkedő;
• képes az önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt.

Amit kínálunk:

• Folyamatos kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör;
• hosszú távú, stabil munkahely, megbecsülés.

Állás, munka terület:

Szertáros-raktáros munkatárs

Munkavégzés helye:

Budapest, 19. kerület

Kategória:

Szakmunka