Karrier Job

Táplálkozástudományi tanácsadót keresünk

Ha már találkoztál a(z) Táplálkozástudományi tanácsadót keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk kispesti sportlétesítményébe keres Táplálkozástudományi tanácsadót.

Főbb feladatok, munkák:

• Sporttáplálkozási tanácsadás felnőtt és utánpótlás korú labdarugók részére;
• Kapcsolattartás sportolókkal, edzőkkel;
• Heti étrendtervezés és tápanyagszámítás felnőtt és utánpótlás korú labdarugók számára;
• Edzések és mérkőzések intenzitásához és fajtájához étrend kialakítása;
• Táplálkozási kultúra fejlesztése ezen belül is a sportolói teljesítményt növelő táplálkozási szemlélet átadása;
• A munkáltató telephelyén működő konyha vezetése;
• Étkezési naplók elemzése;
• Esetleges dietetikai tanácsadás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Felsőfokú (bsc/msc) szakirányú végzettség, táplálkozástudományi szakember/dietetikus;
• Az állami egészségügyi ellátó központ által nyilvántartott egészségügyi szakképesítést szerzett személyek nyilvántartásában szerepel;
• Angol középfokú nyelvtudás.

Előny:

• Hasonló területen szerzett tapasztalat;
• Profi sportolói (labdarúgói) tapasztalat.
Az ideális jelölt:
• Összeszedett, precíz, a célok elérése érdekében elkötelezett dinamikus személyiség;
• Kapcsolatteremtő és probléma-megoldó képessége kiemelkedő;
• Képes az önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt.

Amit kínálunk:

• Folyamatos kihívásokkal teli, felelősségteljes munkakör
• Hosszú távú, stabil munkahely, megbecsülés.

Állás, munka terület:

Táplálkozástudományi tanácsadó

Munkavégzés helye:

Budapest, 19. kerület

Kategória:

Tanácsadó