Karrier Job

Társasházi gondnokot keresünk, azonnali kezdéssel

Ha már találkoztál a(z) Társasházi gondnokot keresünk, azonnali kezdéssel pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Önálló munkavégzéssel, Budapesti társasházak gondnoki feladatainak  ellátására keressük fizikai munkát is vállaló és bíró, agilis, jó fellépésű, gyakorlatias új munkatársunkat, aki a Budapest II. kerületi exkluzív Társasházban heti 2-3 nap elfoglaltság mellett a fennmaradó munkaidőben további társasházak gondnoki feladatait látja el. Fiatalos, jó munkabírású nyugdíjasok jelentkezését is várjuk! Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal és a fizetési igény megjelölésével lehet.

Főbb feladatok, munkák:

Egyszemélyben, a társasház és környezetének tisztaságának, rendezettségének biztosítása, mint:
• lépcsőház takarítás, pókháló mentesítés, teremgarázs felsöprés
• járdák és gépkocsi feljáró tisztán tartása
• kuka mozgatás
• fűnyírás, kertgondozás
• hó és síkosság mentesítés
Egyéb gondnoki feladatok, mint:
• műszaki berendezések ellenőrző felügyelete,
• karbantartások és javítások megszervezése
• kapcsolattartás tulajdonosokkal és közös képviselővel
• vállalkozók fogadása, munka átvétele
• mérőórák leolvasása
• biztosítási ügyintézés
• szakképzettséget nem igénylő kisebb javítási munkák elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

• szakipari végzettség a következő területek valamelyikén: villanyszerelés, lakatos, gépész
• jó gazda szemlélet a társasházzal/ házakkal szemben
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• ápolt megjelenés
• kimagasló probléma megoldóképesség
• tanulási készség és együttműködési hajlandóság a társasházkezelő csapatunkkal
• B kategóriás jogosítvány

Előny:

• angol nyelv ismerete
• kettő vagy több szakipari végzettség a következő területek valamelyikén: villanyszerelés, lakatos, gépész.

Amit kínálunk:

• hosszú távú, bejelentett munkalehetőség
• céges autó
• telefon, laptop és a munkavégzéshez szükséges eszközök
• tanulási, fejlődési lehetőség
• megbecsülés, barátságos munkahelyi légkör
• rugalmas munkaidő

Állás, munka terület:

Társasházi gondnok

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

Kategória:

Szakmunka