Karrier Job

Tejipari gépkezelőt keresünk

Ha már találkoztál a(z) Tejipari gépkezelőt keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk részére:

Megemelt bérek, bővülő juttatások!
Szeretnél az ország egyik legnagyobb sajtgyártójánál dolgozni? Szívesen lennél részese a kedvelt Hajdú parenyica, joghurtsajt és grillsajtok sikereinek? Kiszámítható, hosszú távú munkát keresel motiváló juttatási csomaggal?
Ha válaszod „igen”, akkor jelentkezz Megbízónk hajdúböszörményi gyártóüzemébe!
Növekedésük támogatásához keresnek új csapattagokat termelési területen tejipari gépkezelő munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

• Tejtermékgyártás során használt gépek, berendezések kezelése, beállítása
• Tisztítási folyamatok és napi karbantartás elvégzése
• A gyártási technológia szerinti tejtermék előkészítése, gyártása
• Berendezések üzemeltetése, a technológiai előírások és kezelési utasítások betartásával, a termelékenységi mutatók szem előtt tartásával
• Termékváltáshoz szükséges feladatok elvégzése
• Termeléssel kapcsolatos dokumentációk precíz vezetése
• Élelmiszerbiztonságra vonatkozó szabályok betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnének, ha
• Középfokú végzettséggel rendelkezel
• Szeretsz önállóan, megbízhatóan dolgozni
• Jó műszaki érzéked és problémamegoldó képességed van
• Jó fizikumú vagy és elvárod a rendet és a tisztaságot magad körül
• Szereted a műszakos munkarend ritmusát, vállalod a 12 órás munkarendet

Előny:

• Élelmiszeriparban szereztél hasonló munkatapasztalatot

Amit kínálunk:

• Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
• Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
• Béren kívüli juttatás: bruttó 264.000,- Ft/év
• Egyéb juttatások: dolgozói biztosítás, dolgozói sajtcsomag, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
• Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
• Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
• Szívesen dolgoznál együtt ismerőseiddel? Mi megjutalmazunk ezért! Dolgozói ajánlói program keretében akár 100.000 Ft-os jutalom illeti meg az ajánló munkavállalót
• Azonnali munkakezdési lehetőség!

Állás, munka terület:

Tejipari gépkezelő

Munkavégzés helye:

Hajdúböszörmény

Kategória:

Szakmunka