Karrier Job

Tejtermékgyártó munkatársakat keresünk

Ha már találkoztál a(z) Tejtermékgyártó munkatársakat keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk részére:

Megemelt bérek, bővülő juttatások!
Szeretnél az ország egyik legnagyobb sajtgyártójánál dolgozni? Szívesen lennél részese a kedvelt Hajdú parenyica, joghurtsajt és grillsajtok sikereinek? Kiszámítható, hosszú távú munkát keresel motiváló juttatási csomaggal?
Ha válaszod „igen”, akkor jelentkezz Megbízónk hajdúböszörményi gyártóüzemébe!
Növekedésük támogatásához keresnek új csapattagokat termelési területen tejtermékgyártó munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

• Termékek legyártása a gyártási és műszakvezetői utasításoknak megfelelően
• Gépek kezelése
• Kézi anyagmozgatási feladatok elvégzése
• Munkakörnyezet tisztán tartása
• Élelmiszerbiztonságra vonatkozó szabályok betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

Te vagy az, akivel dolgozni szeretnénk, ha
• Min. 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel, előny, ha szakirányú középfokú végzettséged van
• Hasonló területen, termelőüzemben szereztél munkatapasztalatot
• Megbízható, pontos, precíz munkát szeretsz végezni
• Szereted a műszakos munkarend ritmusát, a két műszakos, 12 órás munkarendet.

Előny:

Amit kínálunk:

• Te vagy az, akivel dolgozni szeretnének, ha

Állás, munka terület:

Tejtermékgyártó

Munkavégzés helye:

Hajdúböszörmény

Kategória:

Szakmunka