Karrier Job

Terápiás/szociális munkatársat keresünk

Ha már találkoztál a(z) Terápiás/szociális munkatársat keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Megbízónk egyházi szociális intézmény fenntartásában működik. Az integrált intézmény idősotthoni ellátást nyújt 265 főnek és napközbeni ellátást 10 fő részére. Intézményük keresztény szellemiségű, professzionális, személyközpontú idősellátást biztosít a fővárosban. A katolikus intézmény terápiás/szociális munkatársat keres teljes munkaidőben, az időskorúak nappali ellátásába.

Főbb feladatok, munkák:

• az idősek otthonában és nappali ellátásban részt vevők mentálhigiénés gondozása egyéni és csoportos formában,
• napi foglalkoztatások szervezése,
• időszakos rendezvények, kirándulások, összejövetelek megszervezése, lebonyolítása,
• kapcsolattartás a hozzátartozókkal, segítő szakemberekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• a Szakmai rendeletnek megfelelő végzettség: szociális munkás, szociálpedagógus, egészségügyi szociális munkás, szociálpolitikus, okleveles rekreációszervező és egészségfejlesztő, okleveles rehabilitációs szakember, diakónus, mentálhigiénikus, okleveles teológus, pasztorális tanácsadó, viselkedéselemző, pszichológus, szociális asszisztens, mentálhigiénés asszisztens, szociokulturális animátor.
• ápolt, szolid megjelenés, a munkaadó értékrendjének elfogadása,
• együttműködési készség,
• büntetlen előélet.

Előny:

• Idősellátásban szerzett szakmai gyakorlat.

Amit kínálunk:

• hosszútávra szóló munkavégzési lehetőség,
• kihívást jelentő változatos munka,
• szakmai fejlődés, továbbképzések támogatása,
• emberséges munkakörnyezet,
• cafeteria.

Állás, munkaterület:

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
• a pályázó személyi adatait tartalmazó részletes, fényképes szakmai önéletrajz,
• motivációs levél,
• képesítés igazolása.

Munkavégzés helye:

Budapest

Kategória:

Asszisztens