Karrier Job

Vagyon kárszakértői munkatársat keresünk

Ha már találkoztál a(z) Vagyon kárszakértői munkatársat keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Kárszakértői iroda keres munkatársat Vagyon kárszakértői munkakörbe Szombathely, Sopron, Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Keszthely megye környéke vállalkozói szerződés alapján

Főbb feladatok, munkák:

• Vagyoni károk becslése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szerződési feltétel:
• Építőipari,Felsőfokú műszaki végzettség
• Saját gépkocsi
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Szükséges technikai eszközök (számítógép,digitális fényképezőgép,mobiltelefon)

Előny:

• 2-3 éves kivitelezői gyakorlat
• Biztosítási ismeretek
• Értékbecslői végzettség

Amit kínálunk:

• Dinamikus csapat , folyamatos fejlődési lehetőség

Állás, munka terület:

Vagyon kárszakértő

Munkavégzés helye:

Szombathely, Sopron, Zalaegerszeg, Nagykanizsa, Keszthely

Kategória:

Szakmunka