Karrier Job

Villanyszerelő munkatársat keresünk

Ha már találkoztál a(z) Villanyszerelő munkatársat keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

A több gyáregységgel rendelkező, élelmiszeriparban működő Megbízónk, Nyírlugosi

műszaki csapata

Villanyszerelő pozícióba várja új munkatársát.

MODERN TECHNOLÓGIAI GÉPSORAINK VÁRJÁK

PROFI VILLANYSZERELŐIKET!

Főbb feladatok, munkák:

● nagy tapasztalata van már a szakmában (azaz sokat szereltél már :-))
● szívügyed, hogy korrekt legyen a munkád

Az álláshoz tartozó elvárások:

● Ugyanazt, amit mi adunk neked
● Legyél pontos, minőségi munkát végezz
● Vállald a 3 műszakos munkarendet
● Számíthassunk rád, tartsd be azt, amit ígérsz nekünk

Előny:

Amit kínálunk:

● vírusálló munkahelyet (hosszútávra építhetsz velünk)
● több bónuszt, amit egy multinál nem fogsz megkapni
● munkába járás térítést (megegyezés szerint)
● munkarend szerinti pótlékot
● pontos elszámolást – túlóra kifizetést
● profi, modern munkakörnyezetet és gépeket
● prémium kifizetést
● teljesítménybónuszt
● munkába járás támogatást
● Belépési bónuszt
● Egy szuper és összetartó közösséget, akikre mindig számíthatsz majd
● nehéz helyzetekben is támogatunk rugalmas munkaszervezéssel, szociális támogatással, ha szükséged van rá
● Családi programokkal, mert mi is családosak vagyunk, tudjuk milyen fontos, hogy minden rendben legyen otthon
● Céges rendezvényeket (egy évben több alkalommal is)

Állás, munkaterület:

Munkavégzés helye:

Nyírlugos-Cserhágó

Kategória:

Villanyszerelő