Karrier Job

Villanyszerelő pozícióba keresünk munkatársat

Ha már találkoztál a(z) Villanyszerelő pozícióba keresünk munkatársat pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

A több gyáregységgel rendelkező, élelmiszeriparban működő Megbízónk, Karcagi Műszaki csapata Villanyszerelő pozícióba várja új munkatársát. MODERN TECHNOLÓGIAI GÉPSORAINK VÁRJÁK PROFI VILLANYSZERELŐIKET!

Főbb feladatok, munkák:

● villanyszerelési munkálatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Olyan VILLANYSZERELŐ munkatársat keresünk, akiknek:
● nagy tapasztalata van már a szakmában (azaz sokat szereltél már :-))
● szívügyed, hogy korrekt legyen a munkád
Mit várunk el ezért?
● Ugyanazt, amit mi adunk neked
● Legyél pontos, minőségi munkát végezz
● Vállald a több műszakos munkarendet
● Számíthassunk rád, tartsd be azt, amit ígérsz nekünk

Előny:

● villanyszerelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

Mit adunk a villanyszerelőinknek?
● vírusálló munkahelyet (hosszútávra építhetsz velünk)
● több bónuszt, amit egy multinál nem fogsz megkapni
● munkába járás térítést (megegyezés szerint)
● munkarend szerinti pótlékot
● pontos elszámolást – túlóra kifizetést
● profi, modern munkakörnyezetet és gépeket

És mivel családi vállalkozás vagyunk íme az egyedi bónuszok, amiket máshol így nem fogsz megkapni

● Belépési bónuszt
● Egy szuper és összetartó közösséget, akikre mindig számíthatsz majd
● nehéz helyzetekben is támogatunk rugalmas munkaszervezéssel, szociális támogatással, ha szükséged van rá
● Családi programokkal, mert mi is családosak vagyunk, tudjuk milyen fontos, hogy minden rendben legyen otthon

Állás, munka terület:

Villanyszerelő

Munkavégzés helye:

Karcag

Kategória:

Szakmunka