Villanyszerelő szakembereket keresünk

Ha már találkoztál a(z) Villanyszerelő szakembereket keresünk pozíció hirdetésünkkel, akkor kérjük véglegesítsd nálunk a jelentkezésed!

Kisujjában van a villanyszerelés? Kamatoztassa tudását Németországi partnerünknél, ahol kiemelkedő bérrel és ingyenes szálláslehetőséggel várjuk Önt! Partnerünk Európa egyik legmodernebb hajógyára, ahol a jachtoktól egészen a hadihajók összeszereléséig számítunk a segítségére.

Főbb feladatok, munkák:

A feladat:

● hajók teljeskörű villamossági szerelése, vezetékelése, bekötése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Olyan villanyszerelőt keresünk aki:

● villanyszerelő végzettséggel rendelkezik
● német nyelven képes kommunikálni (nyelvvizsga nem szükséges)
● dolgozott már a szakmában, de nem kizáró ok, ha még nincs sok tapasztalata

Előny:

Amit kínálunk:

● kiemelkedő bérezés (10-12 eurós netto órabér ami havonta netto 2000-2200 euróra jön ki)
● modern munkakörnyezet
● hosszú távú munkalehetőség
● ingyenes lakhatás

Állás, munka terület:

Villanyszerelő szakember

Munkavégzés helye:

Észak Németország

Kategória:

Szakmunka