Kategóriák
Szoftverfejlesztő

Fejlesztettél már Appokat vagy szoftvereket? Nem ijedsz meg a LINUX parancssortól? Érdekel a fejlesztés világa és az angolt is aktívan használod? Akkor pályázz a jövődre!

Főbb feladatok, munkák:

  • webes alkalmazások fejlesztése
  • fejlesztő kollégákkal való közös munka, mentorálás
  • funkcionális tervezésben való részvétel
  • elkészült kódok tesztelése, hibajavítás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • befejezett felsőfokú szakirányú végzettség
  • minimum 1-3 fejlesztési területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • technológia ismeretek: SQL, JSE, JEE, JMS, JPA, Android alkalmazások készítésének ismerete
  • csapatmunka előnyben részesítése, agilis hozzáállás
  • eredményorientált, proaktív gondolkodásmód
  • fejlesztési projektek vezetésében szerzett tapasztalat előnyt jelent

Előny:

  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség piacvezető cégnél
  • barátságos, vidám légkör
  • igényes, jól megközelíthető munkakörnyezet
  • átlagon felüli juttatási csomag
  • megbízható, stabil szervezeti háttér
  • változatos csapatépítő programok
  • munkaidő: H-P, napi 8 órában

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Állás, munka terület:

  • Ügyfélszolgálat, vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye:

Budapest

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük